• Başlık Metni
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • İzmir açılış organizasyonu
  • Ürün tanıtımları - kampanyalar - indirim günleri
  • Palyaçolar
  • Tecrübeli palyaçolar
  • Kostümlü karakterler - ilginç şovlar
  • Maskot karakterler - sihirbazlar - dans ekipleri - gösteriler

Balon süsleme izmir

Balon süsleme İzmir - 0554 709 07 25

Düğün balon süsleme - Doğum günü balon süsleme - Parti balon süsleme
Doğum günü temaları - Balon süsleme fiyatları İzmir


 balon izmir  balon izmir  balon izmir  balon izmir  balon izmir  balon izmir

Günümüzde insanlar balonların sadece çocuklar için yapıldığını düşünse de işin aslı öyle değildir. Çok resmi kuruluşların açılışında bile balon süslemeden faydalanılmaktadır. Etkinlik yapıcağınız alanın görüntüsünü normalden olağanüstüye çevirmek mümkündür. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey balon süsleme...

İzmir balon süsleme. Balon süsleme izmir. İzmir balon süsleme fiyatları. İzmir balon süsleme şirketleri. İzmir balon süsleme yapanlar. Balon süsleme İzmir.

Balon süsleme insanların gözüne aşina gelen ortamları harika bir görüntüye dönüştürür. Uçan balonlar, figür balonlar ve balondan kemerler ile çok güzel bir görününm yaratılabilir.

En küçük doğum gününden, en büyük kurumsal etkinliklere kadar her yerde balon süslemeden faydalanabilirsiniz. İzmir organizasyon şirketleri içinde ilklere imza atan İzmir Hades Organizasyon size bu konuda hizmet vermeye hazır.

 izmir balon süsleme. İzmir açılış organizasyonu izmir balon süsleme fiyatları. İzmir balon süsleme yapanlar

Eğer İzmir sınırları içerisinde yaşıyorsanız bizi mutlaka arayın. Bizde balon süsleme fiyatları da uygun. Diğer şehirlerden çağırıldığımız zaman da yol ücretini dahil ediyoruz. Biz Türkiyenin neresine gidersek gidelim sadece yol ücretini dahil ediyoruz. Balon süsleme fiyatları değişmiyor.

Klasik balon süslemeden, İzmir de yapılan temalı doğum günü süslemelerine kadar her çeşit balon dekorunu yapabilecek tecrübeye sahibiz. İsterseniz daha önce doğum günü ve düğünlerde, sene sonu eğlencelerinde yaptığımız işlerin fotoğraflarını size gönderebiliriz. Biz fotoğraf karelerine kendimiz de giriyoruz. Diğer pek çok arkadaşın yaptığı gibi internetten topladığımız başkasının fotoğraflarıı göndermiyoruz.

Uygun fiyat - Profesyonel hizmet
İzmir Hades Organizasyon
0554 709 07 25
Balon süsleme İzmir

İzmir Düğün Balon Süsleme

Balon süsleme konusunda İzmir de uzman olan arkadaşlarımız profesyonel manada size bu hizmeti sunmaktadırlar. Profesyonel seviyede işi iyi bilmektedirler. Birlikte çalışmadan önce bizimle tanışmak isterseniz sizi ofisimize bekleriz. İletişim sayfamızda tüm bilgilerimiz var.

 Balon süsleme izmir. Balon süsleme izmir fiyatları. Balon süsleme fiyatları. İzmir balon süsleme. İzmir balon süsleme fiyatları.


Artık sizde davetlerinizde sıradan görünüme veda edebilirsiniz. Düğünlerinizde müsafirlerinizin asla unutamayacağı bir görüntü sunabilirsiniz.

Biz yaptığımız düğün balon süslemelerde renklere çok dikkat ederiz. Birkaç yüz balondan oluşan süslemerde renk kordinasyonu çok önemlidir. Sonraki önemli şey süslemenin türüdür. Eğlenceli, yada komik olabilir. Kapı girişine yapılan balondan gelin ve damat figürleri yada dans pistinin etrafındaki süslemeler ve ya düğünde gelin ve damat dans ederken birden bire tavandan yere balon yağmaya başlayabilir. Gelin ve damadın isimleri balonlarla yazılabilir. Yada bir mesajınızı balonlarla yazabiliriz. Nikah memuruna EVET dedikten sonra ışıklar saçan ledli balonlar gökyüzüne bırakılabilir. Muhteşem bir görüntü oluşur.

Uygun fiyat - Profesyonel hizmet
İzmir Hades Organizasyon
0554 709 07 25
Balon süsleme İzmirde ise bizi mutlaka arayın

Doğum Günü Balon Süsleme

Balon süsleme işini formata uygun yapmak gerekir. Özellikle çocukların dört gözle beklediği doğum günlerinde bu konu çok önemlidir. Pasta alınmalı, palyaço çağırılmalı, balon süsleme ile her taraf süslenmelidir.

 Balon süsleme izmir. Balon süsleme fiyatları. Balon süsleme fiyatları izmir. İzmir balon süsleme fiyatları. Balon süsleme İzmir. Balon süsleme şirketşeri. Açılış organizasyonu izmir.

İlk yaş doğum günü partileri kendi yakın çevreniz arasında kutlanır. Küçük çocukların henüz arkdaşları olmadığı için bu kutlama ileride hatırlanmak üzere güzel bir anı olacaktır. Bir yaşındaki bebek gözlerini açınca aklına gelen ilk şey genellikle biberon olur. Bu tarz doğum günü partilerinde de bizden en çok istenen figür biberon figürüdür.


Küçük bebişler olayın bilincinde olmadığı için ilk yaş doğum günlerinde her türlü tema kabul görür. Bazı aileler çizgi film kahramanlarının olduğu balon süsleme şeklini talep ederler.

İkinci yaş doğum günü teması ise çoğu zaman palyaço olur. Geçtiğimiz hafta organize ettiğimiz bir doğum gününde de böyle olmuştu. Sabit renklere bağlı kalmadan doğum günü evini renkli balonlarla süsleyip palyaço figürleri oluşturduk. Palyaço ablası ile fotoğraf çekilen bebişin resimleri bilgisayar harddiskinde yerini aldı. :)

Doğum günü organizasyonu evde yada kafeteryada yapılıyor ise balon süslemecilerimiz evin tavanını da boş bırakmazlar. Tavanda asılı duran balonlardan sarkan renkli kurdelalar hoş bir görüntü oluşturur. Eğer açık havada yapılıyor ise buna da bir çare bulabilecek, bilgi ve deneyime sahiptirler.

Çocuklar 3 yaşından sonra çizgi film hastası olurlar. Her gün izledikleri çizgi filmerdeki kahramanlardan bir tanesine hayran kalırlar. Doğum gününde bu konsepte uygun balon süsleme yapılırsa çok mutlu olacağından şüpheniz olmasın. Bazı çocuklar ise  hayvanları çok sever. Uğur böceği, kuzu, leylek bizim daha önce yaptığımız balon süslemeler içinde yer alıyor.


Uygun fiyat - Profesyonel hizmet
İzmir Hades Organizasyon
0554 709 07 25
İzmir'de Balon süsleme için bizi arayın

Partilerde Balon Süsleme

Loş bir ortamda yapılan partilerde ışıklandırma çok önemlidir. ışıkları yansıtan parlak balonların kullanılması gerekir. Herhangi bir aydınlatma aparatı balonlar ile çok güzel görüntünün oluşmasını sağlıyabilir. Eğer pencereden içeri güneş giriyorsa parlama efekti azalacaktır.

Partiye DJ çağırıcaksanız ışıklandırma sistemini de getirmesini isteyin. Yada sahne ışıkları kiralayabilirsiniz. Bunun fazla bir maliyeti olmayacaktır. Eğer kendi ışık sisteminizi kullanacaksanız küçük çocukların ulaşamayacağı bir seviyede olmasına dikkat edin. İstenmeyen kazalar oluşmasın.

Doğum günü Balon Süsleme Temaları


balon süsleme izmir

Gittiğimiz balon süsleme işlerinden sonuç çıkartarak doğum günü partilerinin en popüler temalarından bir tanesi mini mouse ve miki mouse diyebilirim. Yinede sizin parti için belirlediğiniz tema ile parti yapılacak mekanın her yeri süslenebilir. Odanın bir kenarında karakterlerin dev balondan heykelleri dikilebilir. Giriş kapısı balondan kemer ile süslenebilir. Pastanın durduğu masayı da kemer ile çevirebiliriz.

Doğum günü balon süsleme - Dış süsleme

Müsafirleriniz uzak bir yerden dahi görse tam olarak partinin yapıldığı evi yada mekanı anlamalarını sağlar ve onları karşılamak için hoş bir görüntü oluşturur.


Uygun fiyat - Profesyonel hizmet
İzmir Hades Organizasyon
0554 709 07 25
İzmir balon süsleme

Doğum günü balon süsleme - giriş

Doğum günü aileleri genellikle giriş kapılarını süslemizi istiyorlar. Bunun en iyi yöntemi girişe bir kemer yapmaktır. Eğer giriş kapısı olmayan açık bir alanda iseniz ekibimiz yanında getirdiği aksesuarlar ile yapılan kemerin ayakta durmasını ve kapı görevi görmersini sağlıyabilir.

Doğum günü balon süsleme - balon buketi


Birbirine bağlanmış uçan balonların bir yere sabitlenmesi ile oluşur. Eğer tema mini mouse ise mini mouse balonları da bu bukette yer alır.

Açılış organizasyonu balon süsleme:

 Balon süsleme izmir

İşyeri açılış organizasyonlarında balon süsleme kadar önemli başka bir şey yoktur. Bu sayede işyerini gören tüm insanlar oranın yeni açıldığını fark eder.

 Balon süsleme izmir
Klasik balon süslemeden hariç talep edilirse konsept balon süsleme hizmetini de müşterilerimize sunmaktayız. Bu sayede göze hitap eden farklı figürlerle insanların açılış organizasyonunda dikkatini daha fazla çekilecektir.

.

Balon Süsleme Fiyatları İzmirUygun fiyat - Profesyonel hizmet
İzmir Hades Organizasyon
0554 709 07 25
Balon Süsleme için bizi arayınAçılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret70558