• Başlık Metni
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • İzmir açılış organizasyonu
  • Ürün tanıtımları - kampanyalar - indirim günleri
  • Palyaçolar
  • Tecrübeli palyaçolar
  • Kostümlü karakterler - ilginç şovlar
  • Maskot karakterler - sihirbazlar - dans ekipleri - gösteriler

Balon izmir

Balon İzmir

İşletmeniz büyük yada küçük olsun fark etmez. Görsellliğe önem vermelisiniz. Güzel bir açılış organizasyonu olsun istiyorsanız balon süsleme çok önemlidir. Balon izmir açılış organizasyonlarında en çok istenen şeylerden biridir. Yapılan balon süsleme sadece kapı girişine yada tabelanın alt kısımına monte edilirse fazla dikkat çekmez. Eğer işletmeniz binanın üst katlarında yada yandaki binaların etkisi ile iç kısımda kalıyor ise ve sadece tabela altına balon asmak istiyorsanız pek fazla bir etkisi olmaz. Balon süsleme amacına uygun yapılmalıdır. Böylece uzak mesafeden bile fark edilebilecek bir görünüm oluşturur. Çoğu işletme sahibi balonun müşteriler üzerinde yaratacağı etkiyi bilerek bizi aramaktadırlar.

izmir balon

Balon renkleri

Balon izmir açılış organizasyonlarında önem verilen bir detaydır.Yolun üzerinden geçen balon şeridi herkesin dikkatini çekecektir. Açılış organizasyonunda balon renkleri genellike kırmızı beyaz olarak tercih ediliyor. Renkler işletmenize uygun seçilirse görsel olarak biraz daha uyumlu olur. Bu renk uyumu o kadar önemli bir konu değildir. Amaç insanların dikkatini çekmektir. Fakat bazı işletmelerin yeni şubeleri açılırken prosedür gereği renk uyumuna dikkat etmek gerekiyor. İzmir balon fabrikalarında neredeyse aklınıza gelen her renkte balon bulunuyor. İstediğiniz rengi bulma konusunda bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

balon izmir

Balon yolun karşı tarafına doğru asılacak ise yoldan geçen araçların yüksekliği dikkate alınmalıdır. Aksi halde yoldan geçen yüksek bir araç balonları kopartacak ve görselliğe zarar verecektir. Böyle bir durum oluştuğunda kopan balonu tekrar birleştirip asmak çok uzun süren bir uğraş gerektirmektedir. En azından yerden 5 metre yükseğe asılmalıdır.

balon izmir

Uzun metrajlı balon süslemelerde kullanılan ip sağlam olmaz ise esen rüzgarın etkisi ile ip kopabilir. İp ince ise bir kaç katlı hale getirilip dayanımı arttırılmalıdır. İpin ucunu bağlıyacağınız yer de sağlam olmalı, keskin köşeleri var ise üzerine kağıt, bant vb. nesneler sarılarak keskin kenarların ipi kesmesi engellenmelidir.

balon izmir

Balon ne kadar süre dayanır
Kaliteli bir balon izmir hava şartlarında yaklaşık 24 saat boyunca sağlam bir şekilde kalabilir. Sonbahar ve kış mevsimlerinde bu sürenin birkaç güne kadar uzadığı görülür. Fakat hava sıcaklığı yüksek ilk bahar ve yaz aylarında dayanım süresi daha kısa olur. Hava akımı olmayan kapalı mekanlarda 7-8 gün ayanabilir.


balon izmir

Balonun ham maddesi kauçuk olduğu için sıcak havalarda kısa sürede balonlar birbirlerine yapışır ve en ufak bir kımıldamada patlar. Eğer yaz aylarında güneş gören bir yere asılırsa bazen 10 saat yada daha kısa sürede balonların çoğunun sönmesi ve patlaması normaldir. Dayanımı etkileyen ana sebeplerden bir tanesi hava şartlarıdır. Bir sokak ötedeki balon süslemesi 4 gün dayanırken sizin balonlarınız 2 gün sonunda tamamen sönmüş olablir. Yazın izmir balon süslemeleri için müsait hava şartları sunmamaktadır.Çağırdığınız balon süslemecisi sizin için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır. Balon süslemenin belli bir süre sağlam kalacağına dair garantisi yoktur. O yüzden dediğimiz gibi sıcak havalarda balon izmir hava şartlarına fazla dayanamaz.

Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret70559