• Başlık Metni
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • İzmir açılış organizasyonu
  • Ürün tanıtımları - kampanyalar - indirim günleri
  • Palyaçolar
  • Tecrübeli palyaçolar
  • Kostümlü karakterler - ilginç şovlar
  • Maskot karakterler - sihirbazlar - dans ekipleri - gösteriler

Palyaço izmir

Palyaço İzmir

Açılış organizasyonunda palyaço ne yapar?

Palyaço izmir açılış orgainzasyonu

Palyaço görünce yüzü gülümse-me-yen insan yoktur. Palyaço izmir sokaklarında dolaşırken size denk geliyor ve size broşür uzatıyor :) Sizi açılış orgainzasyonuna davet ediyor. Hoş bir süpriz değil mi? Her yaştan insanın dikkatini çekerler.
Bazen broşür dağıtımında, baskılı balon dağıtımında, müşterilerin çocukları ile oyun oynayarak veya farklı bir alanda görev alabiliriler. Açılış organizasyonunda palyaçoyu gören insanlar, onu sizin şirketinizin bir personeli olarak algılar. Bu yüzden kostümlerin temizliği ve müşterilere karşı nezaketi çok önemli bir konudur. Herkesin içinde sigara içmemesi, küfür yada argo sözler kullanmaması, insanlara güler yüz ile yaklaşması gerekmektedir. İzmir palyaço çeşitleri yazımı okumak için burayı tıklayın. Bu yazıyı okuduktan sonra palyaçoları bir bakışta tanıyabileceksiniz. 

Palyaço kıyafetleri nasıldır?

Palyaço izmir açılış orgainzasyonu

Palyaço denince aklınıza gelen renkli kostümlerden oluşur. Her palyaçonun kıyafeti farklıdır. Bu palyaço kıyafetleri belli bir kalıba bağlı kalmadan üretilmektedirler. Kafalarına taktıkları ilginç şapkalar yada peruklar vardır. Sirklerde sahne alan palyaçoların giydiği büyük boy palet gibi ayakkabılar ile yürümek çok zor olduğu için, açılış organizasyonlarında kendi ayakkabılarını kullanmaktadırlar.
Palyaço izmir açılış organizasyon etkinliklerinde, makyajı fazla abartılmamalıdır. Aksi halde küçük çocuklar yüzü aşırı boyalı olan palyaçolardan korkmakta, ağlamaktadırlar. Palyaço kostümünü giyen arkadaşların yüzlerine yapacakları basit bir makyaj etkinliğin sağlığı açısından daha iyi olacaktır. 

Açılış organizasyonunda kaç tane palyaço olmalıdır?

izmir palyaço açılış organizasyonu

Açılış organizasyonu işlek cadde üzerinde olacaksa bir palyaço yetersiz kalabilir. İnsanların çok sık kullandığı bir yol üzerinde yapılan işyeri açılış organizasyonunda palyaço promosyon ürünlerinizi tek başına dağıtması istenirse kaos yaşanabilir. İnsanlar ücretsiz ikramları ve promosyon ürünleri çok sevdiği için haddinden fazla yığılma olacak, palyaço tek başına bu kalabalığın içinde kaybolup gidecektir. Etkinliğinizde palyaço kullanmak istiyorsanız bu detayları göz ardı etmeyin.


Dip notlar:
Palyaço izmir açılış organizasyonlarında görev alan ana karakterlerden bir tanesidir.
Palyaço izmir tüm ilçelerine gelebilmektedirler.
Palyaço kostümleri her işten sonra yıkanıp ütülenmektedir. Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret70558