• Başlık Metni
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • İzmir açılış organizasyonu
  • Ürün tanıtımları - kampanyalar - indirim günleri
  • Palyaçolar
  • Tecrübeli palyaçolar
  • Kostümlü karakterler - ilginç şovlar
  • Maskot karakterler - sihirbazlar - dans ekipleri - gösteriler

Pamuk şeker izmir

Pamuk şeker izmir - Pamuk şeker tezgahı kiralama

Geleneksel ikram tezgahlarımızdan bir tanesi olan pamuk şeker izmir açılış organizasyonlarında, düğünlerde, fuarlarda, sirklerde karşılaştığımız tatlı bir ikram tezgahıdır isterseniz açılış organizasyonlarında, düğünlerde ya da özel günlerde insanlara ikramlar sunmak amacı ile kullanılabilir. Bunun için bizi aramanız yeterli. 

Ücretsiz ikram sunulan etkinliklere katılım çok fazla olmaktadır. Bu da isminizi duyurmak, kendi reklamınızı yapmak açısından size fayda sağlayacaktır.

Pamuk şeker İzmir içi ve dışı her yere götürebilmekteyiz. Tezgahın başında şirketimizin personeli bulunmakta, üretim ve dağıtımı yapmaktadır. Geleneksel olarak osmanlı kostümü giyer. İsterseniz osmanlı kostümü yerine sizin etkinliğinizin formatına uygun bir kostüm giyerek dağıtım yaparlar.

Pamuk şeker tezgahının çalışması için eletrik gerekmektedir. Bunun için de tezgahın kurulduğu mekanın elektriği kullanılmaktadır. Biden fazla pamuk şeker makinası kiralandığında makinalar 2000Watt ile çalıştığı için elektrikler farklı prizlerden alınmalıdır. Aynı prizden alınırsa elektrik sigortalarının atması, uzatma kablosunun yanması gibi olumsuz olaylar oluşabilir.

100 kişi yada daha kalabalık bir grubun aynı anda katılacağı etkinlik olacak ise ikram tezgahlarından ikişer tane spariş edilmelidir. Aksi halde insanlar tezgahların başında yığılma oluşturacak istenmeyen olayların yaşanma ihtimali yükselecektir.


peyc andır konstrakşın :)


İkram tezgahlarında minimum fiyat 100 kişilik ikram üzerinden hesaplanır. 50 kişinin katılacağı etkinlik için size söylenen tezgah kiralama ücreti ile 70 kişilik ve 100 kişilik ikram için istenilen ücret aynı olacaktır. Eğer 150 yada daha fazla kişi için ikram sunulmasını istiyorsanız ozaman daha yüksek tezgah kiralama ücreti söylenecektir. Sonuçta bu tezgahın nakliyesi, malzemesi ve başında görevli personeli olduğunu unutmayın.

1 adet pamuk şeker tezgahı kiralandığında
1 Pamuk şeker makinası, uzatma kablosu belirttiğiniz müsafir sayısına yetecek kadar pamuk şeker çubuğu, yeterli miktarda toz şeker ve bir adet personel ile tam techizet gelinmektedir. Uzak mesafelerde nakliye ücreti eklenmektedir. 

Patlamış mısır <- sayfamıza ulaşmak için tıklayın
Osmanlı macunu <- sayfamız için tıklayın
Osmanlı şerbeti <- sayfamız içn tıklayın.


Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret70558