• Başlık Metni
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • İzmir açılış organizasyonu
  • Ürün tanıtımları - kampanyalar - indirim günleri
  • Palyaçolar
  • Tecrübeli palyaçolar
  • Kostümlü karakterler - ilginç şovlar
  • Maskot karakterler - sihirbazlar - dans ekipleri - gösteriler

Açılış Organizasyonu Fiyatları - Açılış organizasyon şirketleri izmir - izmir organizasyon şirketleri

 izmir işyeri açılış organizasyonu fiyatları buca işyeri açılış organizasyonu fiyatları  işyeri açılış organizasyon fiyatları izmir

Açılış Organizasyonu Fiyatları İzmir

Açılış organizasyonu, televizyonda izlediğiniz reklamlardan farksızdır.  Davet ettiğiniz müsafirlerinizi ve yoldan geçmekte olan müşterilerinizi etkilemeli, akılda kalıcılığı arttırmalıdır. Bunun için hem görsel, hemde işitsel olarak kullanacağınız yöntemler ileride size yapılacak geri dönüşleri arttırmaktadır. Tanıtım amacı ile yapılan bu etkiliğin etkileri kısa vadede ve uzun vadede olmak üzere iki biçimde görülür.

Tanıtım amacıyla düzenlediğiniz açlış organizasyonu esnasında planladığınız etkinliğin boyutu da bu işin bütçesini de etkilemektedir. Düşük bir bütçe yapılan organizasyondan verimli bir sonuç beklemek, göle maya çalmaktan farksızdır. Üstelik organizasyon işlerinde fiyat düştükçe hizmet kalitesi de düşer. Bu konu ile ilgili yazdığım blok yazısını okumak için lütfen
>>> BURAYI <<< tıklayın.

Hades organizasyon
0554 709 07 25
Açılış organizasyonu için bizi arayın

 karşıyaka işyeri açılış organizasyon fiyatları izmir  karşıyaka işyeri açılış organizasyonu fiyatları izmir karşıyaka açılış organizasyonu fiyatları izmir

Sesi sistemi

Dikkat çekmek ve ürünleriniz hakında bilgi vermek içn kullanabileceğiniz, açılış organizasyonunun olmazsa olmazıdır. Kalabalığın sesini bastırarak firmanız ve ürünleriniz hakkında konuşmalar yapabilir, çalan müzikler ile fark edilmenizi sağlayabilirsiniz.

Balon süsleme

 işyeri açılış organizasyonu izmir fiyatları işyeri açılış organizasyonu fiyatları izmir
Balon süsleme insanların aklına öylsine yer etmiş ki balon gören insanlar orada farklı birşeyin olduğunu hemen fark edebiliyor. Görsel olarak kullanabileceğiniz bir yöntem. 

Palyaçolar

Broşür dağıtımı, ve yaptıkları danslar ile insanları mekanınıza yönlendirirler. İşyeri açılış organizasyonunda palyaço hem görsellik katar hemde insanlara broşür dağıtır.

Kostümlü karakter

Sadece televizyonda gördüğünüz çizgi film ve sinema kahramanlarını açılış organizasyonunda kullanabilirsiniz. 
Fly tube
Şişme dev balonlar. 
Bistro masalar
İkramlarınızı sunabileceğiniz masalar
İkram tezgahları
Açılış organizasyonu izmir
Patlamış mısır, pamuk şeker, osmanlı macunu, limonata tezgahı ile ikramlarda bulunabilirsiniz. 
Sahne kurulumu:
 işyeri açılış organizasyonu izmir
Herkesin sizi yada sunduğunuz ürünleri net bir şekilde görmesini sağlamak amacıyla sahne kurulabilir. Sahnede sunulacak farklı şovların herkes tarafından izlenilmesi sağlanabilir. 

Hostes

Düzenlenen etkinlik kongre, fuar, mağaza açılışı, restoran açılışı, araba mağazası açılışı gibi farklı bir sektör olabilir. Açılış organizasyonlarında, Müşterimizin talebine göre hostes kızlar gelen müsafirlerinize yapıcağınız ikramları sunabilir, bir ürün hakkında gelen kişilere bilgi verebilir, standınızın başında durup başvuru yapanları kayıt edebilir. Görsel olarak ilgi çekici olan hostes kızlar, bu hizmetleri sunmaya bilgi ve beceri olarak elverişli kişilerdir.


Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu fiyatları

İzmir Açılış Organizasyonu
Takvim
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret70559